سبد خرید 0

وبلاگ

کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری واقعی از طریق اینترنت اینروزها میتواند راه حل خیلی خوبی باشد برای افرادی که اصولا به ریال درامد دارند ولی باید به دلار خرج کنند. اگر دقت کرده باشید،هربار که دلار نوسان داشته و قیمت جدیدی پیدا کرده نرخ همه ی اقلام مصرفی و غیر مصرفی به موازات آن و حتی بیشتر از آن افزایش داشته.

اگر بخواهید دلیل این موضوع را بدانید باید عرض کنم که همه ی اقلامی که ما با آنها سروکار داریم، همگی به نوعی با دلار در ارتباط هستند.حتی محصولات تولبد داخل هم اکرا با مواد اولیه ای تولید میشوند که از خارج مرز های ایران تامین میشود. و حتی اگر محصولی پیدا کنید که صد در صد آن در ایران تولید میشود، تولید کننده ی آن برای پایدار نگه داشتن تولید خود وجلوگیری از کاهش ارزش داراییهای خود مجبور به افزایش قیمت محصول خود است.

حالا اگر ما تولید کننده نباشیم،مثلا درامد ثابت داشته باشیم، کارمند یا آموزش دهنده باشیم یا خدماتی ارایه کنیم که کشش بازار اجازه ی افزایش قیمت را به ما ندهد، باید چکار کنیم؟

با توجه به روند رو به رشد همیشگی دلار،یک راه بسیار هوشمندانه برای عقب نیفتادن از درآمد، میتواند همین درآمد دلاری باشد.

کسب درآمد واقعی دلار

بسیاری از سایت ها و افراد مختلف در حال حاضر روش های مختلفی برای درآمد واقعی دلاری را ارایه میکنند. راه هایی که میتنوانند واقعی باشند و شمارا به درآمد هم برسانند در ادامه سعی میکنم بخشی از این راه ها را اریه کنم. این راه ها بعضا نیازی به تخصص خاصی هم ندارند و شما میتوانید با کمی تمرین از این راه ها به درآمد قابل قبولی برسید.

درآمد به دلار در ایران

اما سوالی که اینجا ممکن است برای شما پیش بیاید این است که با توجه به اینکه ایران در تحریم به سر میبرد ، آیا این روش ها در ایران هم امکان پئیر هستند؟ یا اینکه این مطالب فقط وعده هایی هستند که برای بالا بردن بازدید سایت و جئب ترافیک به کار میروند؟

حقیقت ماجرا این هست که بخش زیادی از این روش ها روش های ثابت شده ای هستند که آموزش دهندگان این روش ها بعضا از همین راه ها به درآمد هم رسیده اند. برای مثال خود من با توجه به اینکه مدرس،کوچ و نویسنده هستم توانستم از حیطه ی تخصصی خودم این نوع از درآمد را تجربه کنم. اما باید توجه داشت که رسیدن به درآمد مناسب برای همه امکان پئیر است به شرطی که ممارست لازم را داشته باشند. همانطور که همیشه هم توی سخنرانی هایم گفته ام، پول درآوردن اصلا کار آسانی نیست ولی راهکارهای ساده ای دارد که با توجه به علاقه و تلاش فرد ممکن میشود!

چگونه درآمد به دلار داشته باشیم؟

درامد دلاری در ایران از راه های گوناگونی امکانپذیر است که چند تا از آنهارا برای شما در پایین آورده ام:

  • درآمد از طریق سایت های کلیکی
  • همکاری در فروش
  • دراپ شیپینگ
  • درآمد از طریق یوتیوب
  • فروش محصول از طریق وبسایت آمازون
  • فروش از طریق وب سایت ای-بی
  • فریلنسینگ
  • و….

ترفند های درآمد دلاری در ایران

ترفند های درآمد دلاری در ایران اکثرا توسط افرادی گفته میشود که این مسیر را حداقل یکبار تجربه کرده باشند.

برای مثال من به عنوان یک مدرس کوچ ،مدتی از طریق کوچینگ و تدریس درآمد دلاری را تجربه کرده ام و تجربیاتم را به صورت یک وبینار صد دقیقه ای برای علاقه مندان بازگو کردم.

در مقالات بعدی درباره ی هر یک از روش های درآمد دلاری توضیحاتی ارایه خواهم کرد

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

پاسخی بگذارید

keyboard_arrow_up